web-apps- creativegroup گروه خلاق
وب و اپلیکیشن
می 29, 2018
shooting creativegroup گروه خلاق
فیلم
ژوئن 14, 2018
web-apps- creativegroup گروه خلاق
وب و اپلیکیشن
می 29, 2018
shooting creativegroup گروه خلاق
فیلم
ژوئن 14, 2018

عکاسی

یک عکس می‌تواند ارزشی برابر با هزاران واژه داشته باشد. داستان برند خود را با تصاویر اعجاب انگیز محصول، مدل یا سرویس خود بیان کنید و تاثیری پایدار در ذهن مخاطب خود به جای بگذارید.

ما تصور می‌کنیم تفاوتی میان عکاسی و داستان سرایی وجود دارد. هر کسی می‌تواند عکاسی کند، اما هر عکسی توانایی زایش داستان ندارد. مهارت‌های دیجیتال به کمک ما می‌آیند تا داستان شما را به خوبی بیان کنیم.

ما به عنوان داستان سرایان و خلاقان عصر دیجیتال، تصاویری را ثبت می‌کنیم که داستان پشت قصه را بیان کند، آن افسانه‌ای که شاید جذاب‌ترین بخش یک واقعیت باشد. برای این کار ما از بهترین شکارکنندگان تصویر که همان دوربین‌های دیجیتال هستند، به عنوان ابزارمان استفاده می‌کنیم تا داستان شما را جاری سازیم، لحظات را به دام اندازیم و کمک کنیم خاطره‌ای ساخته شود که در ذهن باقی بماند.

به عنوان فعالان عرصه برندینگ، محتوا و داستان‌ سرایی، می‌دانیم که مقداری طول می‌کشد که صحنه‌ی درست به ثبت برسد، اما این به این معنی خواهد بود که این صحنه پتانسیل ماندگاری تا ابد را دارد. فرآیند ما ساده و منحصربفرد است. گاهی اوقات این سادگی کمی حال و هوای تاری را به خود می‌گیرد تا چشمه‌های خلاقیت به جوش و خروش افتد.

عکاسیReviewed by محمدصادق مجدی on Jun 14Rating: 5.0