عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تبلیغاتی
مارس 11, 2019
web-design
طراحی سایت
آوریل 6, 2019
 

عکاسی صنعتی

 

عکاسی یا photography از دو کلمه یونانی photo به معنی نور و graphy یعنی ثبت یا نگارش تشکیل شده است. عکاسی در ابتدا به عنوان یک پدیده علمی شناخته شد، پس از مدتی، به شکل یک صنعت پیشرفت کرد و در حال حاضر به عنوان یک هنر نیز شناخته می‌شود. عکاسی صنعتی یکی از انواع عکاسی است که در ادامه به معرفی آن می‌پردازیم.عکاسی صنعتی به انگلیسی industrial photography گفته می‌شود و همان طور که از نامش برمی‌آید در صنایع مختلف برای شناساندن خدمات، محصولات و دستگاه ها به کار می‌رود. اینکه در کسب و کارتان از چه نوع عکس هایی استفاده می‌شود در توسعه آن و نظر مشتری راجع به شما بسیار اهمیت دارد.
می‌توان گفت عکاسی صنعتی با اهداف تجاری صورت می‌گیرد و لازمه هر کسب و کاری است. این نوع عکاسی معمولا در کارخانه ها، خط های تولید و به طور کلی در پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. عکس های تهیه شده معمولا در وب سایت های مربوط به آن صنعت استفاده می‌شود و در ساخت بروشورها و پوسترهای تبلیغاتی آن ها نقش انکار ناپذیری ایفا می‌کنند.اگر می‌خواهید در چشم مخاطبان خود خوب جلوه کنید باید قدرت خود را با عکس هایی که تهیه می‌کنید در معرض نمایش مشتریان قرار دهید. متخصص عکاسی صنعتی همان فردی است آموزش عکاسی صنعتی دیده و می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. یک عکاس صنعتی پس از گذراندن دوره های تخصصی عکاسی در این زمینه مهارت و دانش کافی بدست آورده و می‌داند چگونه با بهره گیری از تجهیزات عکاسی صنعتی و رعایت اصول عکاسی صنعتی، عکس هایی جذاب و باکیفیت خلق کند. تا مشتریان شما را هر چه بیشتر به استفاده از خدمات شما ترغیب نماید.
عکاسی صنعتی دارای وجه های مختلفی است که توجه به آن ها از ضروریات است. به عنوان مثال عکس هایی که از محیط کار گرفته می‌شوند، عکاسی پرتره از کارمندان، عکس برداری از محصول از نکات غیر قابل چشم پوشی در عکاسی صنعتی به شمار می‌آیند و لازم است با کیفیت بالا انجام شوند.

عکاسی صنعتی