عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
مارس 12, 2019
ui
طراحی رابط کاربری یا UI
آوریل 8, 2019

طراحی سایت

طراحی سایت، علمی است که توسط آن، یک طراح وب یک سایت را راه اندازی کرده و اطلاعات مفیدی را در آن قرار دهد. انواع سایت ها را می‌توان به دو دسته کلی استاتیک (static) و پویا (dynamic) تقسیم کرد. در صفحات ایستا یا استاتیک همه اطلاعات مورد نیاز در ابتدای کار در صفحه قرار داده می شوند و به راحتی قادر به تغییر نیستند. تغییرات لازم روی صفحات ایستا می‌بایست توسط یک طراح وب انجام شود. نوع دیگری از صفحات وجود دارند که توسط نرم افزارهای مدیریت محتوا یا همان cms ها طراحی و به روزرسانی می شوند. در این مقاله در مورد طراحی سایت اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

web-design

 
web-design3

داشتن یک وب سایت برای هر نوع کسب و کاری امری ضروری است که دلایل متعددی برای آن وجود دارد. یک دلیل مهم آن است که هر کسب و کاری توسط وب سایت خود، برای کاربران و مشتریان، به راحتی قابل پیگیری و تبلیغ است. کاربران انتظار دارند که هر شرکت و سازمانی را بتوانند در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بیایند و یافتن آن ها با جستجو در اینترنت، اعتماد و اعتبار برای آن سازمان یا شرکت به همراه دارد. به عنوان مثال طراحی سایت شرکتی و یا طراحی سایت فروشگاهی که در همه ساعات شبانه روز در اختیار کاربران بوده و به آن ها اطلاعات دهد و همیشه امکان خرید را برای آن ها فراهم کند، هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم خرید را برای کاربران راحت تر می‌کند. وقتی راحتی کاربر فراهم شود، او مشتری دائمی شما خواهد بود.


 

علاوه بر جلب اعتماد مشتری لازم است این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که در دوره ای زندگی می کنیم که همه رقبای شما از یک سایت تخصصی برخوردار هستند. پس حداقل انگیزه شما برای طراحی یک سایت و استفاده از آن، می‌تواند عقب نیفتادن از رقیبان تان باشد. بهترین سایت های شرکتی و سایت های فروشگاهی، سایت هایی هستند که بهترین مطالب را در اختیار کاربران قرار داده و سهولت استفاده از آن برای کاربر مورد توجه قرار گرفته شده است به طوری که کاربر به راحتی به آن چه مد نظر دارد برسد. خدمات طراحی سایت توسط شرکت های مختلفی ارائه می‌شود که گروه خلاق یکی از همین شرکت ها است و می‌توانید طراحی سایت تخصصی و طراحی انواع وب سایت ها را از آن بخواهید. در ایران، انواع روش های طراحی وب مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت طراحی سایت نیز با توجه به نوع سایت درخواستی مشتری و روش های طراحی سایت محاسبه می‌شود.

webdesign2